.

Tirgotava "Senā Hanza"

Tirgotava "Senā Hanza" piedāvā iespēju iegādāties tuvākā un tālākā apkaimē ražotu produkciju. Veikala plaukti tiek pildīti gan ar ikdienas ēdamlietām, gan kārumiem, gan arī vērtīgiem dabas produktiem veselībai.

Šeit nopērkams: sākot ar pašmāju Straupes piensaimnieka produkciju, Kiukīšu mērcītēm, "Vālodzēnu" medu un beidzot ar neparastiem dārzeņu čipsiem un ķiploku kārumiem no Raunas un aromātiskiem kūpinājumiem no Tukuma un Inčukalna mājražotājiem.

Tomēr kā lielākais gardums minama veikalu saimnieku pašu ceptā Rožkalnu mājas maize, kas cepta pēc sentēvu receptes bez ķīmiskām piedevām un uzlabotājiem, ar dabīgo ieraugu, no sakasnīša. Tās garša un aromāts ir neatkārtojams!

Atbrauc! Pārliecinies un kopā ar gardo "Andrito" kafiju nobaudi uz vietas vai paņem līdzi īstu mājas torti, kārtaino kūku, kas pati kūst mutē, vai īpašo – titulēto – kūku "Senās Hanzas klaips", dažādus cepumus, pīrāgus un smalkmaizītes;
atbilstoši sezonai alus un siera cepumus vai piparkūkas, kā arī svaigi gatavotu zupu, salātus vai plovu latviešu gaumē.

Tirgotavas "Senā Hanza" kontakti

Adrese: "Rožulejas", Plācis, Straupes pagasts, Pārgaujas novads, Inčukalna–Valmieras šosejas malā (Plācī pie gājēju pārejas)

Darba laiks:
P.–S.: 8.00–21.00 

Sv.: 9.00–20.00